خانه
درباره ما
مدیران
همکاران
تماس با ما


مدیر عامل


  آقای مهندس مسعود مدیری آثاری در رشته مهندسی مکاتیک از دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1364 کارشناسی ارشد خود رااخذ نموده است.ایشان دارای 23 سال تجربه در مدیریت فنی و بازرگانی در سطح کشور هستند. هم اکنون ایشان مدیر عامل محترم این شرکت می باشند.

 
 
مدیر فنی


  آقای حسین فراهانی در رشته نقشه کشی صنعتی فارغ التحصیل شده اند. ایشان از سال 1375 مشغول طراحی قالب های پلاستیک و فلز و نقشه های سه بعدی آنها بوده است.ایشان آشنایی کامل با نرم افزارهاي catia، solid works، و mechanical desktop دارند.ایشان از سال 1386 مدیر فنی شرکت شایان طرح جاوید هستند.


 

مدیر مهندسی

 
  آقاي مجيد فيض آبادي داراي 12 سال تجربه در طراحي قالب هاي پلاستيكي و فلزي هستند. ايشان آشنايي كامل با نرم افزارهاي catia ، powermill ، و mechanical desktop و برنامه نويسي براي دستگاههاي cnc دارند. ايشان از سال 1385 در شركت شايان طرح جاويد حضور فعال دارند.


 
مدیر فروش


  آقای حامد اخوان مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه علم و صنعت و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی مکانیک در سال 1386 از دانشگاه بوعلی سینا همدان اخذ کرده است.ایشان به نرم افزارهای ansys و solid works آشنایی کامل دارد.